2019 Erkek Yaz Modası Önerileri


37

Moda insanın kendine yakışanı giymesidir; tabii ki moda devlerinin çizdiği sınırlar içerisinde… 2019 yılının yaz aylarında erkek modası bambaşka bir görünüme kavuşuyor. Ağır abiler bile renkli gömlekler, tiril tiril tişörtler, rengarenk ayakkabıları tercih edeceğe benziyor. Her şeyin alabildiğine renkli ve hareketli olduğu erkek yaz modası sokakları renk festivaline dönüştürecek.

Bermudalar ve Keten Pantolonlara Dönüş

Bermudalar ve Keten Pantolonlara Dönüş

Yazın hem rahat hem de şık olmak isteyen erkeklerin tercihi bermudalar ve keten pantolonlar olacak. Bu yıl da yaz modasında ışığı yansıtan açık renkli giysiler tercih edilecek. Beyaz, krem, toprak rengi gibi alt giyim ürünlerinin üzerini rengarenk keten gömlekler süsleyecek. Slim fit gömlekler özellikle vücuduna özen gösteren erkeklerin favorisi olacak. Renkli bir yaz geçirecek olan erkekler, baskılı tişörtler sayesinde bir moda ikonundan farksız görünecek. Alt giyim ürünlerinde boru ve dar paça ön plana çıkarken üst giyim ürünlerinde vücuda oturan ve üçgen vücutları ortaya çıkaracak modeller yer alıyor. Bu yıl yaz modasına uymak için erkeklerin kendilerine oldukça dikkat etmesi gerekiyor.

Şapkalar Geri Dönüyor

Şapkalar Geri Dönüyor

Hemen hemen tüm erkeklere yakışan ve aynı zamanda da kişinin güneşten korunmasını sağlayan şapkalar geri dönüyor. 2019 erkek modası tamamıyla erkeklerin rahatlığını düşünüyor. Bu yıl, önceki yıllara göre bilek hizasındaki pantolonlara yer verilmiyor. Bunun yerine daha spor kesimler, alışılmış modeller göze çarpıyor. Sıcak renkler yazın tüm enerjisini sokaklara yansıtacak. Türkiye’deki tüm şehirler, sanki plaj varmış gibi renkli olacak. Siyah tüm mevsimlerin baş rengi olarak özellikle üst giyim ürünlerinde kendine yer buluyor. Bu yıl, sevimli baskılı tişörtlerin yanı sıra polo yaka modeller ön plana çıkıyor.

Aksesuarlar Ön Planda

Aksesuarlar Ön Planda

Bu yıl sade ve rahat kesim giyim ürünlerini farklı aksesuarlar tamamlayacak. Zincirler, bileklikler, küpeler ve çok daha fazlasını erkeklerin üzerinde görmeye hazırlanın. Ayakabıda sneaker ve loafer modellerinin yaz kombinasyonunu görmek mümkün. Önü açık ayakkabılar, sandalet tarzındaki modeller erkeklerin en keyif aldığı yaz ayını geçirmelerine yardımcı olacak. Enerjik bir yaz geçirmek isteyenler 2019 yılından hayal ettikleri ama giymeye cesaret edemedikleri her şeyi deneyimleyecekler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

37

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir