Archer T3U Yüksek Wifi Hızı Sunuyor


41
9 Paylaşım, 41 Beğeni

WiFi Desteği Sağlıyor

WiFi diğer adıyla kablosuz bağlantı alanı bilgisayar kullanıcıları için oldukça kullanışlı bir hizmettir. Kablo bağlantısındaki modemden kablo çekme, modeme yakın olma derdinden kullanıcıları kurtarmıştır. Fakat bazı eski modelli bilgisayarlarda WiFi özelliği ya yoktur ya da eski olduğu için yeni nesil, fiber internet gibi güçlü bağlantıları hakkıyla kullanamıyordur. Archer T3U usb bağlantılı bir WiFi adaptörüdür ve WiFİ özelliği olmayan ve sinyal alma gücü zayıf olan bilgisayarlara takılarak WiFi özelliği kazandırır veya sinyal alma gücünü arttırır. Başka bir enerji kaynağına ihtiyaç duymaz ve bilgisayardan aldığı güçle, yüksek performans ile çalışır. Tüm usb bağlantı noktalarına uyum gösterir.

 WiFi Hızını Yükseltiyor

WiFi Hızını Yükseltiyor

İnternet hızının kalitesini arttıran unsurlardan biri de kullanılan bağlantı donanımlarının kalitesidir. İnternet hızı yüksek olsa bile sinyali almak için kullanılan donanımlar eski ya da kalitesizse istenilen performans hiçbir zaman alınmaz. İnternet bağlantısı konusunda dünya piyasasında lider konumda olan TP-Link firmasının piyasaya sürdüğü Archer T3U bağlantı hızını standart kabul edilen ortalama bir üründen en az üç kat daha fazla arttırıyor. Archer T3U’nun bir başka öne çıkan özelliği ise çift frekans bantı kullanabilmesidir. 5 GHz frekans bandında ortalama saniyede sekiz yüz altmış megabayt, 2,4 GHz frekans bandında ise ortalama saniyede dört yüz megabayt hızı görebilmektedir. Bu ise Archer T3U’nun genel bağlantı izin veriyorsa saniyede bin üç yüz megabayttan daha fazla bir hıza ulaşması demektir. Bu durum yüksek boyutlu çevrimiçi oyunların takılmadan oynanmasına, görüntü kalitesi yüksek videoların rahatlıkla açılmasına olanak verir.

 Boyutu Rahatlıkla Taşınmasına Olanak Veriyor

Boyutu Rahatlıkla Taşınmasına Olanak Veriyor

Archer T3U oldukça küçük boyutlara sahiptir. Bilgisayara takıldığında kaba bir şekilde durmaz. Dizüstü bilgisayarla fazladan ağırlık yapmayacak kadar hafiftir. Bağlantı noktası 3.0’ı kullanabilir. Bu 2.0 bağlantı noktasına göre bağlantı hızının en az on kat artması anlamına gelir. Standart WiFİ hızıyla bile birleştiğinde bu oldukça yüksek bir hızdır. Kurulum CDsi ile birlikte oldukça rahat bir biçimde kurulum gerçekleştirilebiliyor. Windows ve IOS işletim sistemleri destekleyen Archer T3U güvenli bir WiFi ağı kurulumuna da olanak veriyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

41
9 Paylaşım, 41 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
40
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
30
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
20
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
10
Yok Artık
Korktum Korktum
100
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
90
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
80
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
50
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı