Bekarlığa Veda Partisi İçin Öneriler


44
11 Paylaşım, 44 Beğeni

Her kadının hayallerinin arasında evlenmek vardır. Kişinin ömrünü sevdiği bir kişiyle geçirmesi kadar güzel olan başka bir şey daha varsa o da nikah öncesinde yapılan bekarlığa veda partileridir. Bekarlığa veda partisi hem gelin hem de damat tarafından ayrı ayrı yapılır. Geleneksel olarak düğünden bir gün önce yapılan partiler, düğün günü herhangi bir sorun çıkmaması adına birkaç gün önceye kadar çekilmiştir. Hem kadınlar hem de erkeklerin düzenleyebileceği eğlenceli bekarlığa veda parti önerilerine yakından bakalım.

Burada Olan Burada Kalır

Burada Olan Burada Kalır

Bekarlığa veda partisi denince akla yasaklar gelir. Kişinin resmi olarak evli olmadan önce geçireceği en eğlenceli bekarlık gecesi olması, günü daha anlamlı kılar. Hem gelinin hem de damadın yapabileceği en iyi şey arkadaşlarıyla birlikte farklı bir şehirdeki bir otele gidip kutlamayı orada yapmaktır.

Bulunduğunuz şehirde bekarlığa veda partisi yaparsanız müstakbel eşinizin ziyaretiyle karşılaşabilirsiniz. Bunun yerine, bir geceliğine arkadaşlarınızla birlikte metropollere veya civardaki kentlerden birine yakın arkadaşlarınızla birlikte hareket etmektir. Tercih ettiğiniz şehirde yapabileceklerinizin sınırı hayal gücünüze kalır. İster otelin gece kulübünde sabahlayın, ister dışarıda felekten bir gece çalın!

Ev Partisi Hem Mahrem Hem Eğlenceli

Ev Partisi Hem Mahrem Hem Eğlenceli

Bekarlığa veda partinizi hem gözlerden uzak hem de şık bir alanda kutlamak istiyorsanız kiralık villalar tam size göre. Hemen her şehirde bulunabilen havuzlu kiralık villalar sayesinde hayalinizdeki partiyi yapabilirsiniz. Gözlerden uzak bir bekarlığa veda partisi için tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden olan günlük kiralık villalarda gecenin sonunda havuza atlayarak en özel gecelerinizden birini unutulmaz kılmak sizin elinizde. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek gelinseniz erkek dansçı, damatsanız kadın dansçı çağırıp eğlenceyi doruklarda yaşayabilirsiniz.

Fazla Heyecan İyi Değildir Diyenlere

 Fazla Heyecan İyi Değildir Diyenlere

Bekarlığa veda yapmak istiyorum ancak maddi anlamda aşırıya da kaçmak istemiyorum diyorsanız sizin için en iyi seçenek arkadaşlarınızla gideceğiniz bir fasıl mekanında felekten bir gece çalmak olacak. Eğlencenin dozunu kaçırmadan sohbet edebileceğiniz, bütçenizi yormayan bu seçenek sayesinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Sadece fasıl keyfi ile değil; ünlü bir gece kulübü de bekarlığa veda kutlamaları için iyi bir seçenek seçenektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

44
11 Paylaşım, 44 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
40
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
30
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
21
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
10
Yok Artık
Korktum Korktum
100
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
90
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
81
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
50
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı