Çirkin Erkek Seven Kadınların Özellikleri


49

Çirkin erkek seven kadınların özelliklerine geçmeden önce, çirkin erkeklerin neden daha çok evildiğine göz atmakta, konuyu anlamamızda faydası olacağını düşünüyorum. Peki çirkin bir erkeğin ne gibi özellikleri olabilir.

1- Kültürlü Olabilir

Bilginize Bilgi Katabilir

Çirkin erkekler tıpkı çirkin kadınlar gibi kendilerine bakım yapmayı sevmezler. Aynı zamanda başkalarına beğendirme gibi bir düşünceleri de pek azdır. Bu nedenle diğer guruptaki insanların bu tür şeylerle harcadıkları zamanı, bu guruptaki erkekler daha çok sanatla, müzikle, kitapla geçirirler. Bu nedenle kültürel açıdan, yakışıklı diye tanımlanan erkeğe göre daha ön plana çıkmaya başlar.

2- Çok Zeki Olabilir

Yalan Makinesi Basitten Zora Sorular

Albert Einstein’i herkes hatırlar ve bilir. Fakat o dönemin en yakışıklı erkeği kim diye sorarsanız, kimsenin bilmediğini söylemek yanlış olmayacaktır.

3- Başka Kadınları Kıskanmak Mümkün Değil

Size Daha Çok Değer Verebilir

Çirkin erkeklere genellikle başka kadınlar ilgi göstermezler. Bu nedenle de bu bir avantaj sayılabilir.

Çirkin Erkek Seven Kadınların Özellikleri

Çirkin Erkek Seven Kadınlar

Çirkin erkek seven kadınlar genellikle dış görünümün pek mühim olmadığını düşünürler. Bu nedenle de çirkin erkekleri tercih ederler. Fakat bunun yanında bu tür kadınların bazı kalıplaşmış özellikleri de bulunmaktadır.

1- Bilgiye Çok Açtırlar

Bazı kadınlar makyaja, aksesuara önem verirken, bazı doğal güzellikte olan kadınlar da bilginin önemli olduğunu bilirler. Bu nedenle bilgiye karşı büyük bir zaafları bulunur. Özellikle toplumdaki zeki erkeklere karşı ilgi gösterdiklerini söyleyebiliriz.

2- Sert Erkek Kavramı

Bilgiye aç olmanın yanı sıra bazı kadınların özellikle arıza olan erkeklere karşı daha ilgili olduklarını söylemek mümkün. Güzel kadınların çoğu çıtkırıldım erkeklerden daha çok sert ve cesur erkekleri severler.

3- Kendine Özgü Kurallar

Güzel kadınların genelinde kendine has özellikle bulunur. Erkekte aradıkları da bu özellikler diyebiliriz. Eğer bu özelliklerin olduğunu düşünürlerse, hiç düşünmeden çirkin erkeklerle beraber olabilirler.

4- Akıllı ve Mantıklıdırlar

Çirkin erkekleri seven kadınların geneli diğer kadınlara göre daha akıllıdırlar. Nasıl davrandıkları, neye göre hareket ettikleri onlar için büyük önem taşır. Bu yüzden kendileri akıllı olduğu gibi birlikte oldukları erkeklerin de akıllı olmalarını isterler. Kısacası bazı kadınların hiç düşünemediklerini veya umursamadıklarını kendilerine kural olarak sayarlar. Bunların yanında aşk önem verdikleri ilk şeydir. Başka şeyler de buna örnek sayılabilir elbette.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir