Dışarıdan Soğuk Görünen Kadınları Etkilemenin Yolları


65

Kadınları etkilemek için erkeklerin birçoğu olduğundan daha fazla çaba harcamak zorunda kalıyorlar. Özellikle bu kadınların, soğuk olması işi daha fazla zorlaştırmaktadır. Aşk konusunda birçok tüyo araştırması yapan beyler adına bilgi vermek faydalı olabilir. Soğuk kadınlar diğer hanımlara nazaran etkilenme konusunda biraz zordur. Ancak kadınların hoşlandığı erkekler bilindiği zaman, bu konu olduğundan daha kolay biçimde çözümlenecektir.

Kadınları Etkilemek İçin Yapılması Gerekenler

Kadınları Etkilemek İçin Yapılması Gerekenler

Kadınları etkilemenin yolları arasında bulunan en önemli üç özellik hakkında bilgi vermek yararlı olacaktır. Soğuk görünen kadınları etkilemek için; erkeğin nasıl göründüğü, nasıl konuştuğu ve ne söylediği oldukça önemli unsurlar içerisinde yer alıyor. Bu üç faktör ilişki için çok önemlidir. Ayrıca bu üç faktörün Beden Dili ve Karizma ile doğrudan ilişkili olduğu söylenebilir. Çoğu erkek karizma meselesinin doğuştan olduğuna inanmaktadır. Ancak bunun sonradan geliştirildiği bilinmelidir.

Kadınlar için erkeklerin nasıl göründüğü oldukça önemlidir. Kadınlar yalnızca bakmazlar, görürler. Erkeğe baktıkları zaman ayrıntı üstünden fikir yürütürler. Birey giyindiği kıyafetler ile tarzı olduğunu yansıtmalıdır. Kullandıkları aksesuarların ayna olduğu unutulmamalıdır. Aksesuarlar bakımın en önemli unsurudur.

Kadınlar için erkeklerin nasıl konuştuğu çok önemlidir. Kadınlar için ilk etap geçildikten sonra ve yakınlaşırken nasıl konuşulduğu 5 dakika içerisinde incelenecektir. Kadınlar bu konuda oldukça hassastır. Aynı zamanda kadınlar için cümlelerin nasıl söylendiği olduğundan çok daha mühimdir. Çünkü bireyin vücut pozisyonu, ses tonu, jest ve mimikleri onun nasıl konuştuğunu gösterir. Bu kadın için çok önemli bir detaydır. Kadınların neredeyse hepsi, erkekler konuşma halindeyken beden dilini çok ayrıntılı inceler. Eğer beden dili ile söyledikleri içerisinde tutarsızlığın hissedilmesi sırasında beden diline inanmaları kesin olacaktır.

Soğuk Kadınları Etkilemenin Püf Noktaları

Soğuk Kadınları Etkilemenin Püf Noktaları

Birey kadının gözlerinin içine bakmalıdır. Aynı zamanda iltifat etmelidir. Konuşma sırasında eski erkek arkadaşlarının konusu açılmamalıdır. Din, siyaset gibi konuların açılmaması faydalı olabilir. Kadınların hoşlandığı konular açılmalıdır. Aynı zamanda kadınlar onların hakkında soru sorulmasından hoşlanır. Kararlı ve ses tonu güven veren bir ses tonu kullanılmalıdır. Telaşlı ya da panik halinde olmamak gerekir. Duyguların tutarlı olması kadınlar için çok önemlidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

65

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir