Eğlence ve Fantezi Dijital Dünyada | Netflix Dizisi Bonding


64

Tüm dünyada yeni bir fırtına estirmeyi başaran netflix, aradığı etkiyi ülkemizde de fazlasıyla bulmayı başardı. Sektöre sadece bir DVD kiralama şirketi olarak giren ve bugün, çevrimiçi videolardan öte dizi filmleriyle dikkat çeken kanal, dijital hayatın yeni yüzü olarak düşünülebilir. Üyelik sistemiyle sadece kullanıcılarına farklı bir dünyanın kapılarını aralayan platform, sürükleyici yapımlarla özellikle gençleri kendine bağlamayı başarıyor.

Eğlence ve Fantezi Dijital Dünyada

Eğlence ve Fantezi Dijital Dünyada

Netflix’in yeni dizisi bonding, konusu ve oyuncularıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İzlenme rekorları kıran dizide cinsiyetçilik eleştirilirken LGBTİ+ bireylerin haklarına vurgu yapılıyor. Arkadaşlıktan eğlenceye, cinsellikten gerçek hayatın zorluklarına kadar hemen her konuda belli temalar işleyen yapım, başlı başına bir eğlence ve fantezi dünyası olarak görülebilir.

Sahne korkusu olan bir gencin günlük hayatta yaşadıklarına dair tüm detayları ekrana taşıyan dizi, arkadaşlık ilişkilerinin gizli dünyasına da vurgu yapıyor. Diziye hayat veren iki karakter olan; Tiffany ve Pete, gizli işlerinde birbirleriyle iyi geçinmenin yollarını arıyorlar. İzleyiciyi ekrana bağlamayı başaran dizide; Tiffany karakterine Zoe Levin ve Pete karakterine Branden Scannel hayat veriyor.

Geçiminizi Sağlamak İçin Yeni Bir İş Yapmaya Hazır mısınız?

Geçiminizi Sağlamak İçin Yeni Bir İş Yapmaya Hazır mısınız

Ülkemizde daha önce pek duyulmamış dominatrikslik mesleğine gönderme yapan dizide Tiffany, yüksek lisans yaparken maddi ihtiyaçlarını karşılamak için bulduğu ilk işte çalışmayı kabul ediyor. Peki, diziye damga vuran dominatrikslik nedir?

Para karşılığında kendini köle gibi hissetmek isteyenlerin sahibesi olmak olarak tanımlanacak olan yeni nesil işte; aşağılamak, emirler vermek ve kişiye hükmetmek yapılması gereken görevler arasında yer alıyor. Yakın arkadaşı Tiff’den iş konusunda yardım isteyen Pete’in yolununda bu sektörden geçiyor olması özellikle gençler arasında yeni bir iş kolunun dikkat çekmesine neden oluyor.

Hiç de Alışık Olmadığınız Bir İş Size Neler Katabilir?

Hiç de Alışık Olmadığınız Bir İş Size Neler Katabilir

Oldukça zor, alışılmamış ve ilginç bir iş olarak düşünülen dominatrikslik, zaman içinde kişinin kendini daha yakından tanımasını sağlayabilir. Kendini bir yandan sorgularken bir yandan da çekingenliğini üzerinden atmayı beceren gençler, tutku ve korkularıyla yüzleşme fırsatı yakalıyor.

 

İlk sezonunu her biri 15’er dakikalık 7 bölümle tamamlayan Bonding; Netfliks’in yanı sıra iOS, Android ve Windows işletim sistemiyle uyumlu telefonlar ve tabletler üzerinden izlenebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

64

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir