Erkekler İçin Tişört Önerileri


38
9 Paylaşım, 38 Beğeni

Günümüzde erkekler, moda konusunda oldukça iddialı adımlar atmaktadır. Neredeyse kadınların şıklığı ile yarışacak, erkek şıklığı karşımıza çıkmaktadır. Bir tişört dahi şık olmanın kapılarını aralamaktadır.

Erkekler İçin Tişört Önerileri 2

Dönem modasında erkekler, şıklık ve rahat kullanıma içinde barındıran kıyafetlere düşkün bir hal almışlardır. Yaz aylarının aranan kıyafeti olan tişörtler, çeşitleri ve renkleri ile adeta göz doldurmaktadır. Kadın tişörtlerinde olduğu gibi, erkek tişörtlerinde de çeşitlilik oldukça fazladır. Her zevke, her bütçe hitap eden tişörtler düzgün şekilde farklı parçalar ile kombinlendiğinde, şık olma konusunda sizi aday hale getirecektir.

Farklı markaları bünyesinde barındıran tişört çeşitliliği, günümüzde oldukça hakimdir. Her cebe hitap eden tişörtler, farklı renk ve modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Bir tişört tek başına ya da bir hırka yardımı ile rahat kombinlenebilmektedir. Aynı zamanda bu şekilde de, günlük kullanıma uygun hale gelebilmektedir. Bir klasik ceket yardımı ile kombinlenebilen tişört çeşitleri de erkek şıklığın kapılarını aralamaktadır.

Yaz İçin Tişört Önerileri

Yaz İçin Tişört Önerileri

Farklı renkleri olan tişörtler, çeşitli renk geçişleri ile daha zengin hale getirilmektedir. Kullanılacak aksesuarlar ile de yeni bir stil ortaya çıkarabilirsiniz. Erkekler arasında stil sahibi olma yarışı, günümüz moda rüzgarında yerini almıştır. Çok para harcayarak değil de cüzi bir miktarda bile şık ve tarz sahibi olmak artık çok kolay bir hal almıştır.

Değişik renklerin yanı sıra, değişik yaka modelleri ile de tişörtler moda camiasında yer almaktadır. Yaz için önerilebilecek renkler arasında genellikle, beyaz tişört tercih kategorisinde üst sıralarda yer almaktadır.

Aynı zamanda bazı erkek kesim, tişörtte desensiz modelleri tercih ederken, bazı kesim de daha çok hareketli tişörtleri tercih etmektedir. Bu tamamen kişinin kendi inisiyatifine kalmış bir durumdur. Daha önce de bahsettiğimiz gibi giyilen tişört ile kullanılan aksesuar, sizi tamamen farklı bir noktaya taşıyabilecektir.

Kadınların Kaslı Erkek Düşkünlüğü Neden Vardır

Kadınlar, şıklık konusunda birbirlerini rakip görürken, artık karşı cinsleri de onlara rakip bir hal almıştır. Günümüz modası tamamen kadın ve erkek şıklığı yarışına dönüşmüştür. Görünen o ki herkesin dolabında vazgeçilmez bir ürün görevi gören tişörtler, farklı kombinlemeler ile karşımıza oldukça sık bir şekilde çıkacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

38
9 Paylaşım, 38 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
20
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
10
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
100
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
90
Yok Artık
Korktum Korktum
80
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
71
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
63
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
30
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı