Erkekleri Baştan Çıkaran İç Çamaşırları


50
10 Paylaşım, 50 Beğeni

Şüphesiz ki erkekler karşısında kadınlar için en büyük silahlardan biri dikkat çeken iç çamaşırları olmaktadır. Bu yüzden kadınlar için iç çamaşırı tercihleri son derece önemli olmaktadır.

 

Özel bir gece geçirecek olan bayanlar giydikleri şık çamaşırlar ile kendilerini daha öz güvenli ve şık hissederler. Ayrıca kadınlar erkeklerin baştan çıkarıcı çamaşırlar karşısında ki zaaflarını bildikleri için kendilerini daha karşı konulamaz da hissederler.

Baştan çıkaran iç çamaşırları incelendiği zaman karşımıza binlerce farklı model çıkıyor. Farklı ürün çeşitleri ve modeller ile aradığını bulmanız hiçte zor olmayacak. Tercih edebileceğiniz baştan çıkarıcı çamaşırlar ise aşağıda incelenmiştir. Sizde ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.

 Jartiyerler

Jartiyerler

Bilinen en eski seksi iç çamaşırı kategorisi jartiyerler olmaktadır. Amaç olarak çorapların kaymasını önlemek için üretilen jartiyerler kısa süre de baştan çıkarıcı çamaşırlar kategorisine yükseldi. Farklı renk ve modeller de üretilen jartiyerler erkeklerin oldukça ilgisini çekmekte.

Çeşitli dantel ve kumaş dokuları son derece şık bir görüntü sergilerken jartiyerlerin tamamlayıcısı çoraplar olmaktadır. Yine dantel ve transparan çoraplar en çok sevilen modeller arasında yer alır.

 Push Up Sütyenler

Push Up Sütyenler

Göğüsleri olduğundan dolgun, dik ve büyük gösteren push up sütyenler dekolteli kıyafetllerin ve özel gecelerin vazgeçilmezi olmaktadır.

Kadınlar bu sütyenler içerisinde daha seksi hisseder iken erkekler ise karşısında ki kadını daha karşı konulamaz görmektedirler. Bu sütyenlerin amacı kadınların kendilerini daha iyi ve karşı konulamaz hissetmeleridir.

 Korseler

Korseler

Yine amacı dışına yavaş yavaş çıkan bir üründe korselerdir. Öyle ki zamanında kadınların sadece bellerini ince göstermesi için üretilen korseler şimdi baştan çıkarıcı bir iç çamaşırı olarak karşımıza çıkıyor.

Doğru model bulunduğunda vücudu olduğundan çok daha seksi gösterme özelliği olan korseler hem erkekler hem kadınlar için son derece dikkat çekici ürünler arasında yer alıyor. Korseler beli ince gösterir iken aynı zamanda göğüsleri de dikleştirme özelliğine sahiptir.

Bu işlevsel özellikler çeşitli dantel ve malzemeler ile bir araya geldiğinde ise tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Unutulmamalıdır ki tüm kadınlar olduğu gibi güzeldir. Bu tarz dikkat çekici iç çamaşırları bu güzelliğin altını çizerek vurgular.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
10 Paylaşım, 50 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
81
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
70
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
60
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
51
Yok Artık
Korktum Korktum
40
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
30
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
20
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
90
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı