Erkekleri Zayıf Gösteren Kıyafetler


42

Fit görünmek için pek çok kıyafet hilesi yapılabilir. Bu konuda kadınlar oldukça başarılı olmaktadır. Artık erkekler için de zayıf görünmek zor değildir. Kadınların başvurduğu zayıf gösteren kıyafetler hilesi ile olduğunuzdan daha formda görünmek mümkündür.

Her Kıyafet Zayıf Gösterir mi?

Her Kıyafet Zayıf Gösterir mi

Her renk kıyafet vardı. Ama amacınız fit bir görünüm ise tüm renkleri kıyafetlerinizde kullanmanız doğru olmaz. Erkekler için özellikle yaz aylarında kullanılan açık renk pantolonlar oldukça tehlikelidir. Olduğunuzdan daha kilolu görünmenize sebep olabilir. Bu sebeple tercih edeceğiniz renkler özellikle pantolonlarda siyah ve lacivert gibi koyu tonlar olmalıdır. Bu sayede tüm vücut kusurları kapatılabilir ve daha formda bir görüntü sağlanabilir. Ayrıca paçaları bol pantolonlardan da uzak durmak gerekir. Günümüz modasında öne çıkan dar paça pantolonlar adeta zayıf görünmek için üretilmiştir.

Üst Giyimde Zayıf Gösteren Kıyafetler

Üst Giyimde Zayıf Gösteren Kıyafetler

Pantolon seçiminden sonra bir diğer önemli nokta ise gömlek ve ceket seçimidir. Bol ve pantolon içine sokulan gömlekler üst vücudunuzu oldukça geniş gösterir. Bu sebeple erkeklerin gömlek tercihlerini slim fit gömleklerden yana yapmalı ve renklerini koyu tutmaları bir tık daha zayıf gösterecektir. Göbek problemi olan erkekler özellikle günlük gömlekleri pantolon dışında kullanarak formda görünebilirler.

Zayıf gösteren Kıyafet Önerileri

Zayıf gösteren Kıyafet Önerileri

Özellikle zayıf görünmek isteyen erkekler için kıyafet önerileri oldukça fazladır. Takım elbise kullanmak isteyen ve aynı zamanda kilo problemi olan erkekler yelekli takımları tercih edebilirler. Bu takımlar sayesinde göbek bölgesinde yapılan hile ile dikkatlerden kaçması sağlanır. Yaz aylarında sahilde üstsüz bir görüntü kötü olacağı için bol kesim sporcu atletleri oldukça toparlayıcı ve tarz gösterecektir. Ayrıca dar paça pantolonlar ile tercih edilen bol kesim tişörtler de bu amaca oldukça hizmet eden kıyafetler olacaktır.

Günlük Kombinlerde Zayıflık Hilesi

Günlük Kombinlerde Zayıflık Hilesi

Kış aylarında erkeklerin boynuna fular takması kadınları oldukça hoşuna gidin bir görüntüdür. Şık ve entelektüel bir görüntü kazandırır. Aynı zamanda fazlalıkları olan bölgeden dikkatleri kaçırır ve zayıf görünmenizi sağlar. Aynı zamanda bahar aylarında da kullanacağınız blazer ceketler ile fazlalıkları rahatlıkla kapatabilirsiniz. Hangi mevsimde olacağınız fark etmeden siyah renk her zaman kurtarıcınızdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

42

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.