Flört Döneminde Kadınların Beklentileri


46
10 Paylaşım, 46 Beğeni

Flört dönemi, aşk yaşamında bir kadın ve erkeğin birbirlerine karşı oluşan duygusal hislerin başlangıcı şeklinde tanımlanabilir. İlişkinin başlangıç etabında geçirilecek olan flört dönemi, ilişkin en masum en tatlı zamanları şeklinde kabul edilmektedir. Flört döneminde ise kadınların beklentileri farklı olabilmektedir. Bu beklentiler hakkında bilgi vermek faydalı olacaktır.

Flörtte Kadınların Beklentileri

Göz Göze Geldiğiniz Anları İyi Değerlendirin

Erkekler her daim anlayışlı olmalıdır. Bireyin sevgilisi ya da eşi derdini anlatıyorsa, dinlemek önemli olacaktır. Bununla beraber karşı taraf sormadığı sürece akıl vermemek faydalı olabilir. Bu konularda kadının ilgiye ve alakaya ihtiyacı olacağı kesindir. Kadınların bir başka beklentisi sevilmek ve bunu göstermektir. Erkeklerin sevgilisine daha sık sarılması yakınlık açısından oldukça önemlidir.

Artan Fiziksel Temaslar

Kadınların el ele tutuşmaktan, sarılmaktan ve öpüşmekten keyif aldığını söylemek mümkündür. Bunlar sevginin gösterilmesi için oldukça elzemdir. Romantiklik konusu da kadınların beklentilerinin içerisinde yer alan oldukça önemli konuların arasındadır. Birey eşine ya da sevgilisine, erkek arkadaşlarına davrandığı gibi davranırsa bu onun adına olumsuz etki yaratacaktır. Kadınlar ufak ancak düzenli bir aşk ilgisine ihtiyaç duyarlar.

Erkekler Nasıl Romantik Yapılır

Kadınlar, eş ya da sevgililerinin eşyalarını toplamaktan sinir olur. Giyilen eşyaların yerde bırakılmasının yerine, kirli sepetine atmak flörtte kadınların beklentilerini karşılayıp, onları mutlu edebilir. Ara sıra ortalığı toparlamak, kadına yardımcı olmak da kadınların beklentilerini karşılayacaktır.

Geri Kazanmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Erkeklerin, duygularını nadiren ya da hiç paylaşmaması eşi veya sevgiliyi uzun süreli olarak mutsuz edebilir. Duygular açısından açık olmak hem ilişki açısından sağlıklı olur hem de kadınların flörtteki beklentisini karşılar.

Haftasonu Aktiviteleri

Birey, eşi ya da sevgilisiyle çocuklar, para veya iş dışındaki konularda sohbet etmelidir. Flört döneminde yer alan beklentilerden birisi de budur. Kitap, film, çocukluk anıları ya da hayaller gibi konular iyi sohbet malzemesi olacaktır. Flört döneminde; erkeğin yaşamında eşin ya da sevgilisinin dışında da tutkulu şeylerin olması gerekmektedir.

Aksi halde bireyin sevdiği kadının gözünde sıkıcı adam gibi görünmek mümkündür. Bu tutkulu şeylerin; gönüllü şekilde yapılan aktivite ya da kariyer olması doğru olabilir. Çünkü beraber geçirilen hayatta, iki taraf içerisinde de bütün potansiyelini ve olanaklarını kullanıp mutlu olduğu bir şeyler yaptığı zaman çok daha eğlenceli olmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
10 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
10
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
100
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
91
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
80
Yok Artık
Korktum Korktum
70
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
60
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
51
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
20
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı