Gmail Erişim Sorunu Devam Ediyor


36
9 Paylaşım, 36 Beğeni

Google bünyesinde hizmet veren Gmail, son dönemde kullanıcılarına yaşattığı sorunlar ile adından bir kez daha söz ettirmeyi başardı. Mail alış verişlerini kusursuz bir şekilde yerine getirebileceğiniz ve aynı zamanda müşterileriniz ile sohbet etme imkanı sunan dev bir ağdan bahsediyoruz ancak son dönemde yaşanan sorunlar, Gmail’e duyulan güveni de sarsmış durumda. Gmail’de devam eden erişim sorunu aynı zamanda Drive ve maps uygulamalarında da karşımıza çıkıyor ve bu durum kullanıcıların canını sıkmaya devam ediyor.

Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, ve Asya’da hizmet alan kullanıcılar, kısa bir süre önce bu sorun ile karşı karşıya geldi ve sorunun hali hazırda devam ettiğini de belirtmek gerekiyor. Gmail üzerinden gönderilen mailler askıya alınıyor ve bir süre sonra hata uyarısı veriliyor. Maps’te yaşanan sorun ise sokak görünümü özelliğinin çalışmaması durumudur. Herhangi bir güncellemeden bahsetmek mümkün ve bu tür durumlarda kullanıcılara da gerekli bilgi veriliyor. Devam eden sorunun sebebi henüz açıklanmadı ve kullanıcıların büyük bir kısmı da bu durumdan şikayetçi görünüyor.

Gmail’den Henüz Net Bir Açıklama Gelmedi

Gmail’den Henüz Net Bir Açıklama Gelmedi

Gmail yetkilileri, konuya dair net bir açıklama yapmadı ve sadece ‘’Bu sorunun kaynağını araştırıyoruz’’ şeklinde basit bir söylemde bulundular.

Kullanıcılar, Gmail’e giriş yapabildiklerini ifade ediyorlar ancak mail göndermek ya da mailleri kontrol etmek istediklerinde uzunca bir süre beklediklerini ve hemen sonrasında hata aldıklarını dile getiriyorlar. Bazı kullanıcılar ise şanslı ve bir süre bekledikten sonra  mail gönderiminin tamamlandığını ifade ediyorlar ancak geçen süre ciddi anlamda zaman kaybını da beraberinde getiriyor.

‘’Sorun Çözüldü ‘’

Kısa bir süre önce sorun çözüldü açıklaması yapıldı ancak hali hazırda erişim problemi yaşayan kullanıcılar var. Sorun tam manasıyla giderilebilmiş değil ve Google Maps ile Drive kullanıcıları da şikayetlerine devam ediyor. Drive ve Maps konusunda hiçbir açıklama yok ve kontrol ettiğinizde sokak görünümü deaktif olduğunu sizler de görebilirsiniz.

Milyonlarca kullanıcıya sahip bir şirketten bahsediyoruz ve en küçük hatada çok fazla tepki alabiliyor ve hızlı hareket etmeniz gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

36
9 Paylaşım, 36 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
90
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
80
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
70
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
60
Yok Artık
Korktum Korktum
50
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
40
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
31
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
101
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı