Huawei Mate 20 Pro Telefondan Telefona Şarj Nasıl Oluyor?


62
11 Paylaşım, 62 Beğeni

Huawei Mate 20 Pro akıllı cep telefonu görüntüsü ve gelişmiş teknolojisinin getirdiği yeniliklerle dikkatleri üzerine çekiyor. Barındırdığı çarpıcı özelliklerle, emsallerine göre daha farklı bir deneyim vaat ediyor.

Dış görünüşündeki cazibesi ve gelişmiş performansın bir araya gelmesi sonucunda, mükemmel bir telefon olarak kullanıcılar için tercih edilebilir olduğunu gösteriyor. Huawei Mate 20 ‘nin tanıtımı ilk olarak Ekim 2018 ‘de İngiltere ‘de yapılmış ve büyük beğeni toplamıştı. Ardından Huawei Mate 20 Pro ise bu modelin en iddialısı olarak karşımıza çıktı.

 Amiral Gemisi Huawei Mate Pro 20

Amiral Gemisi Huawei Mate Pro 20

Cihaz, 6,3 inç ekrana sahip ancak kıvrımlı yapısı nedeniyle elde büyük durmuyor. Ayrıca emsallerine göre oldukça hafif. Huawei Mate 20 Pro çeşitli renk tonu seçeneklerini de sunuyor. Huawei Mate 20 Pro, hızlı şarjı desteklemektedir. Huawei Mate 20 Pro,4200 mAh kapasiteli pili bünyesinde barındıyor.

Yaklaşık 30 dakika içerisinde %65-70 oranında şarja ulaşabilirsiniz. Huawei Mate 20 Pro ‘da ekrana entegre durumda olan bir parmak izi tarayıcısı bulunuyor.40 MP (renkli) + 20 MP (renkli) + 8 MP (renkli) arka kamera ve 24 MP (renkli) ön kamera özelliği ile çarpıcı bir fotoğraf çekim deneyimi sunuyor.

Kendisinden önceki Huawei cihazlarına göre çeşitli iyileştirme ve geliştirmeler içeriyor. Bu geliştirmelerden en çok göze çarpanı ise, telefondan telefona şarj edebilme özelliğini taşıması.

 Telefondan Telefona Şarj Özelliği

Telefondan Telefona Şarj Özelliği

Huawei Mate 20 Pro, başka bir telefon ile temas edildiğinde kendini şarj edebilme özelliğine sahip. Telefonun şarjı bittiğinde, şarj cihazı ve priz ihtiyacı olmaksızın başka birinin telefonuna temas ederek şarj edebilirsiniz. Huawei Mate 20 Pro ’nun arka tarafına başka bir Mate 20 Pro ters olarak temas ettirildiği takdirde kablosuz ters şarj özelliği aktif hale geçiyor.

 Kablosuz Şarj Teknolojisi

Kablosuz Şarj Teknolojisi

Huawei Mate 20 Pro’nun göze çarpan diğer özelliği ise, dünyada bir ilk olan 15 Watt değerindeki hızlı Qi kablosuz şarj özelliği olması. Zahmetsiz, güvenli ve hızlı kullanımlı kablosuz şarj özelliği TÜV onaylıdır.

Huawei Mate 20 Pro’nun benzersiz bataryası, gelişmiş teknolojisi ile kablosuz şarj özelliğine sahip diğer cihazları da şarj edebilmektedir. Şarjı bitmekte olan diğer telefonları bu şekilde kapanma riskinden kurtarabilir ve şarj işlemini gerçekleştirebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

62
11 Paylaşım, 62 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
70
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
60
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
50
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
40
Yok Artık
Korktum Korktum
30
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
20
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
10
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
80
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı