İç Çamaşırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


57

İnsanlar için sadece dış giyim değil, aynı zamanda da iç giyimde son derece önemlidir. Sağlığımızı etkileyen iç giyim için doğru tercihler yapmamız gerekiyor. Bizler bu noktada kadınların iç çamaşırı seçimlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğinden bahsetmek istiyoruz:

Kadınlarda Sutyen Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kadınlarda Sutyen Seçimi Nasıl Olmalıdır

Kadınlar, sutyen seçimi yaparken, vücut ölçülerini dikkate almalıdır. Göğüsleri, standarda göre küçük olan kadınlar her zaman daha kolay sutyen seçerler. Genellikle balenli ve destekli sutyen kullanan bu kadınlar, diledikleri sutyen modellerini rahatlıkla tercih edebilirler. Ancak göğüsleri büyük olan kadınlar, çok dikkatli seçim yapmalıdır. Özellikle dar sutyen modellerinden kesinlikle uzak durmalıdırlar. Destekli modeller kullanılabilir ancak balenli modeller, göğüsleri olduğundan daha da büyük gösterecektir. Bu da oldukça rahatsızlık veren bir durumdur.

Göğüsleri yeni gelişen genç kızlar, sıkı sutyenleri tercih etmemelidir. Bu yeni gelişen göğüs yapılarına zarar verirler. Daha çok bol sutyen modellerine yönelmelerini öneriyoruz.

Son olarak sutyen seçiminin her zaman pamuklu modeller arasından olması gerektiğini belirtmek istiyoruz. Renkli sutyenleri alırken mutlaka dikkatli olmalısınız.

Kadınlarda Külot Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kadınlarda Külot Seçimi Nasıl Olmalıdır

İç giyim denilince akla gelen ilk ürünlerin başında külot geliyor. Kadınlar, sutyen seçimlerinde yaptığı davranışları külot seçimlerinde de uygulamalıdır. Yani, vücutlarına göre külot seçmelidir. Çok sıkan külotlardan mutlaka uzak durulmalıdır. Eğer kilolu bir bayansanız, çok lastikli külotlara yaklaşmamanızı öneriyoruz.

Tercihiniz her zaman pamuklu modellerden yana olmalıdır. Pamuklu ürünler, cildin hava almasına yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde renklendirilmiş ürün alırken mutlaka dikkatli olmalısınız.

Kadınlar genellikle külot seçimlerinde, seksi olmak isterler. Bunun için de tercihinizi yine vücudunuza göre yapmanızı öneriyoruz. Eğer vücudunuza uygun olmayan sıkı bir ürün alırsanız, bu vücudunuzda sorun yaşmanıza sebep olabilir. Seksi olmak isteyen kadınlar, özellikle jartiyer modellerine yöneliyor.

Külotla beraber korse seçimine de değinebiliriz. Korse için vücuda tam olarak oturan modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Anca ihtiyacınıza göre ürün almanız gerekiyor. Aynı zamanda ürünlerin de kaliteli kumaşlardan üretilmesi son derece önemlidir. Kumaşların hava almasını da kesinlikle atlamayın!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.