İç Çamaşırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


57
11 Paylaşım, 57 Beğeni

İnsanlar için sadece dış giyim değil, aynı zamanda da iç giyimde son derece önemlidir. Sağlığımızı etkileyen iç giyim için doğru tercihler yapmamız gerekiyor. Bizler bu noktada kadınların iç çamaşırı seçimlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğinden bahsetmek istiyoruz:

Kadınlarda Sutyen Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kadınlarda Sutyen Seçimi Nasıl Olmalıdır

Kadınlar, sutyen seçimi yaparken, vücut ölçülerini dikkate almalıdır. Göğüsleri, standarda göre küçük olan kadınlar her zaman daha kolay sutyen seçerler. Genellikle balenli ve destekli sutyen kullanan bu kadınlar, diledikleri sutyen modellerini rahatlıkla tercih edebilirler. Ancak göğüsleri büyük olan kadınlar, çok dikkatli seçim yapmalıdır. Özellikle dar sutyen modellerinden kesinlikle uzak durmalıdırlar. Destekli modeller kullanılabilir ancak balenli modeller, göğüsleri olduğundan daha da büyük gösterecektir. Bu da oldukça rahatsızlık veren bir durumdur.

Göğüsleri yeni gelişen genç kızlar, sıkı sutyenleri tercih etmemelidir. Bu yeni gelişen göğüs yapılarına zarar verirler. Daha çok bol sutyen modellerine yönelmelerini öneriyoruz.

Son olarak sutyen seçiminin her zaman pamuklu modeller arasından olması gerektiğini belirtmek istiyoruz. Renkli sutyenleri alırken mutlaka dikkatli olmalısınız.

Kadınlarda Külot Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kadınlarda Külot Seçimi Nasıl Olmalıdır

İç giyim denilince akla gelen ilk ürünlerin başında külot geliyor. Kadınlar, sutyen seçimlerinde yaptığı davranışları külot seçimlerinde de uygulamalıdır. Yani, vücutlarına göre külot seçmelidir. Çok sıkan külotlardan mutlaka uzak durulmalıdır. Eğer kilolu bir bayansanız, çok lastikli külotlara yaklaşmamanızı öneriyoruz.

Tercihiniz her zaman pamuklu modellerden yana olmalıdır. Pamuklu ürünler, cildin hava almasına yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde renklendirilmiş ürün alırken mutlaka dikkatli olmalısınız.

Kadınlar genellikle külot seçimlerinde, seksi olmak isterler. Bunun için de tercihinizi yine vücudunuza göre yapmanızı öneriyoruz. Eğer vücudunuza uygun olmayan sıkı bir ürün alırsanız, bu vücudunuzda sorun yaşmanıza sebep olabilir. Seksi olmak isteyen kadınlar, özellikle jartiyer modellerine yöneliyor.

Külotla beraber korse seçimine de değinebiliriz. Korse için vücuda tam olarak oturan modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Anca ihtiyacınıza göre ürün almanız gerekiyor. Aynı zamanda ürünlerin de kaliteli kumaşlardan üretilmesi son derece önemlidir. Kumaşların hava almasını da kesinlikle atlamayın!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
11 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
50
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
40
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
30
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
20
Yok Artık
Korktum Korktum
10
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
100
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
91
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
60
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı