İlişkilerde Burç Uyumu


28

Burçların kendi aralarında birçok değişkeni vardır. Bu yazıyı okuduğunuz zaman, astroloji hakkında bazı bilgilerinizin değişmesi mümkündür. Bilindiği üzere her bireyin kendine has bazı özellikleri bulunur. Tabi burçlarına bağlı olarak da iyi anlaştıkları ve anlaşamadıkları kişiler olabilir. Özellikle aşk ve ilişkilerde burçların birbirleriyle uyumlu olması, anlaşmaları ilişki sürelerinin daha uzun olabileceğini gösteriyor. Peki ama hangi burç hangi burçla daha iyi anlaşıyor? Burcumuz bize kiminle daha kötü anlaşabiliyor. Detayla bu yazıda.

Hangi Burç Hangi Burçla Anlaşır?

Çocuk Yapmak İçin En Uygun Zaman Nedir

Koç Burcu: Koç burcundaki insanlar genellikle; yay ve aslan burçlu olan kişilerle çok iyi anlaşırlar. Balık, ikizler burcunda olan kişilerle de azıcık anlaşırlar. Ancak Koç burcundaki kişilerin terazi, oğlak ve yengeçle anlaşamadıklarını söyleyebiliriz.

 

Boğa Burcu: Boğa burcundakiler, başak ve oğlak burcunda olan kişilerle çok iyi anlaşırlar. Aralarının biraz iyi olduğu burçlar ise koç, yengeç ve balık. Koç burcundakiler genellikle aslan, akrep ve kova ile anlaşamazlar.

 

İkizler Burcu: Terazi ve kova burçlu olan kişilerle çok iyi anlaşırlar. Aslan, yengeç ile biraz iyi anlaşırlarken, başak ve yay burçlu olan kişilerle genelde anlaşamazlar.

 

Yengeç Burcu: Balık ve akrep ile inanılmaz derecede iyi anlaşırlar. Başak, ikizler, aslan ile biraz iyi anlaşırlar. Terazi, oğlak ve koç burcuyla anlaşamadıklarını söyleyebiliriz.

 

Aslan Burcu: Aslan burçlu kişiler, yay ve koç burçlu olan kişiler ile son derece iyi anlaşırlar. Biraz anlaştıkları burçlar ise ikizler, yengeç ve başak. Hiç anlaşamadıkları burçlar da kova, boğa ve akrep.

 

Başak Burcu: Boğa ve oğlak ile çok iyi anlaşırlar. İkizler ve yengeçle biraz, aslan, akrep ve kova ile anlaşamazlar.

 

Terazi Burcu: Boğa ve başak ile çok iyi anlaşan terazi burcu, akrep, yay ve balıkla biraz anlaşırlar. Yengeç, terazi ve koç ile anlaşamazlar.

 

Akrep Burcu: Yengeç ve balıkla çok iyi, yay, başak ve terazi ile biraz anlaşırlar. Anlaşamadıkları ise boğa, aslan ve kova.

 

Yay Burcu: Aslan ve kova ile çok iyi anlaşırlar. Akrep, kova ve teraziyle biraz anlaşırlar. İkizler, başak ve balık ile anlaşamazlar.

 

Oğlak Burcu: Boğa ve başak ile çok iyi, yay, balık ve akreple iyi, terazi, yengeç ve koç ile anlaşamazlar.

 

Kova Burcu: İkizler ve teraziyle çok iyi, yay, balık ve oğlak ile iyi, aslan, boğa ve akreple anlaşamazlar.

 

 Balık Burcu: Akrep ve yengeçle çok iyi anlaşırlar. Kova, boğa ve oğlak ile biraz, başak, yay ve ikizler ile anlaşamazlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

28

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir