İyi Sevgili Olmanın Yolları


33
8 Paylaşım, 33 Beğeni

Çiftler arasında arkadaşlıklar farklı duygularla kurulabiliyor. Gönlünüzü kaptırdığınız ve duygusal olarak yaklaştığınız erkek/kadın sizin için artık sevgili olmuştur. İster karşılıklı olsun, ister karşılıksız aşk ateşi bütün bedeninizi sarmıştır.

İyi Sevgili Olmanın Yolları

Sevgilinizle mutlu bir birliktelik yaşamak, aşkınızın eksilmeden devam etmesini istiyorsanız söz ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sadece bir tarafın değil iki tarafın da uygulaması gereken yoldur. Her iki taraf için iyi sevgili olmanın yolları sanıldığının aksine zor değildir. Bunu uyguladığınızda sevginiz azalmadan evliliğe kadar uzar ve ömrünüz sonuna kadar devam eder.

İyi Bir Sevgili Nasıl Olunur?

İyi Bir Sevgili Nasıl Olunur

Sevginizin ve mutluluğunuzun uzun vadeli olmasını istiyorsanız öncelikli onu anlamaya çalışacaksınız. “Kadınları anlamak zordur” sözüyle kendinizi kandırıp, sevginizi baltalamayın.

Sevgilinizle İletişimi Kesmeyin; Siz ne kadar çok konuşmayı sevmiyor olsanız bile, kadınların konuşmayı ve aranmayı sevdiklerini unutmayın. Sabahları arayamıyorsanız en azından sevgili dolu mesajlar atın. Gün içinde fırsat buldukça mesajlar atın veya aramaya çalışın. Mutlaka uzun süreli konuşmanız gerekmiyor. Gönül alıcı birkaç cümle sevginizi pekiştirecektir.

Sevginizi Gösterin; Sevgilinizi sevdiğinizi sadece yalnız kalınca göstermeyin. Toplum içinde de onu sevdiğinizi sözlerinizle ve davranışlarınızla gösterin. Böylece hem aşkınızı göstermiş olursunuz hem de sevgilinizi onore etmiş olursunuz.

Özel Günleri Unutmayın; Kadınlar, ilk buluşma, tanışma, doğum günü ve sevgililer günü gibi özel günleri asla unutmazlar ve unutulmasını da istemezler. Karşıdan da mutlaka bir jest beklerler. Bu konulara yabancıysanız mutlaka bu tarihleri not alın.

Gönül Almayı Bilin; Kadınlar narin ve hassas varlıklardır. Çok çabuk kırılabilirler. Küsmek yerine gönlünü alıcı sözler söyleyin. Özür dilemede katı olmayın. Mutlaka büyük hediyeler almaya çalışmayın. Küçük hediyelerle de gönlünü alabilirsiniz.

Kadınlar, Erkekleri Değiştirmeye Kalkmayın

Erkekleri Değiştirmeye Kalkmayın

Erkeklerin geneli yapı itibariyle duygularını gizlerler ve belli etmemeye çalışırlar. Kadınlar gibi rahatlıkla ifade edemezler. Bu nedenle onların da sizin gibi davranmasını beklemeyin.

İlişkinizi Sorgulamayın; Hissetmediğiniz ve denemek için yaptığınız davranış ve konuşmalar onları kıracaktır. Her hareketini ve konuşmasını eleştirmeyin. Sevgilinize değer verin. Kıskançlık krizlerinizle onu boğmayın. Belirli bir serbest alan bırakarak rahat olmasını sağlayın. Sevgilinize sürpriz hediyeler alabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

33
8 Paylaşım, 33 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
40
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
30
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
21
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
10
Yok Artık
Korktum Korktum
100
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
92
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
84
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
51
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı