Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?


47
10 Paylaşım, 47 Beğeni

Kadın ve erkek ilişkilerinde özellikle flört dönemleri biraz kaçak oynanarak geçmektedir. Bu da zaten erkekler tarafından karmaşık olarak tarif edilen kadın davranışlarının daha ilgi çekici olmasına neden olur. Oysa bir kadının verdiği sinyalleri doğru algılayıp yorumlarsanız, sizden hoşlanıp hoşlanmadığını rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

 Artan Fiziksel Temaslar

Artan Fiziksel Temaslar

Dünyaya gözlerini yeni açan bir bebeğin en iyi gelişen duyusunun dokunma olduğu bilinmektedir. Tıpkı bebeklerde olduğu gibi yetişkinlerde de sevilen ya da hoşlanılan bir nesneye dokunma hissiyatı belirir. Bu nedenle artarak devam eden fiziksel temaslar kadınların hoşlanma belirtileri arasında en dikkat çeken davranışlardan birisidir. Karşısındaki erkekten hoşlanan bir kadın isteyerek ya da istem dışı olarak özellikle konuşma aralarında ona dokunma ihtiyacı hisseder.

 Merak Kokan Sorular

Merak Kokan Sorular

Bir kadının sizden hoşlandığının en büyük belirtilerinden biri de çok soru sormasıdır. Kadın, genelden özele doğru giden sorular ile karşısındaki erkeği daha fazla tanımayı amaçlar. Dinlediğiniz müzik türü, en sevdiğiniz yemek ya da sinema filmi gibi sorular sizinle ilgili detayları elde edebilmek için sorulmaktadır. Burada genel hedef sizinle ilgili bir karakter profili oluşturmak, sevip sevmediğiniz şeyleri öğrenmektir. Bunların yanı sıra hoşlanılan erkeğin cevapları çok dikkatli bir şekilde dinlenip, cevaplara hep olumlu yaklaşımlarda bulunulur.

 Kıskanç Hareketler

Kıskanç Hareketler

Hoşlanan bir kadından bahsederken kıskançlık duygusunu göz ardı etmek neredeyse imkansızdır. Sizden hoşlanan bir kadın ilk andan itibaren çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizi incelemeye başlayacaktır, özellikle de kadınlar ile olanları. Eğer karşınızdaki kadın sizden hoşlanıyorsa; dışarıdan biriyle şakalaştığınızda ya da ufak bir randevu sözü verdiğinizde suratı asılacaktır. Hatta bu olaylardan sonra ani ve yersiz ortaya çıkan terslemelere de maruz kalabilirsiniz. Bu soğuk ve ters tavırları yanlış anlamamalı ve kadın tarafından verilen bir hoşlanma belirtisi olarak algılamalısınız.

 Gelecek Planları Yapmak

Gelecek Planları Yapmak

Hoşlanan bir kadının karşı tarafa verdiği en açık işaretlerden birisi de gelecekten bahsetmektir. Eğer kadın, sizinle gelecek planlarını paylaşıyor ve sizi de o planlara dahil ediyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Bu planlar flört döneminde yakın zamanlı iken, ilişki ilerledikçe daha uzun vadeye dönüşür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
10 Paylaşım, 47 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
100
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
90
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
80
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
70
Yok Artık
Korktum Korktum
60
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
50
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
40
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
10
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı