Karşı Cinse Mesaj Atmak İçin Uydurulan Bahaneler


56
11 Paylaşım, 56 Beğeni

Karşı cinsten biriyle iletişim kurmak amacı ile bir nedene ihtiyaç duyulmaktadır. Genellikle böyle durumlarda karşıdaki ile çok samimi bir arkadaşlık yoktur. Bir tanışıklık olmakla birlikte muhabbet kurma isteği bulunmaktadır. Ancak kişiler buna cesaret edemediği zaman bir bahane ile sohbet kurmak istenmektedir.

 Mesajla En Kolay Nasıl Sohbet Açılır?

Mesajla En Kolay Nasıl Sohbet Açılır

Günümüzde insanlar artık aramaktan ya da yüz yüze konuşmaktan daha kolay bir yöntem olan mesajı tercih etmektedir. Bunun için bir bahane arayanlar için en güzel bahane başkasına mesaj atıyormuş gibi yapmaktır. Başka bir arkadaşa mesaj atarmış gibi yapıp pardon yanlışlıkla oldu deyip sohbeti devam ettirmektir. Bunun dışında eğer karşıdaki kişi hasta ise bunu merak edip mesaj atma bahanesi kullanılmaktadır.

Eğer aynı işyerinde çalışan bir mesai arkadaşı söz konusu ise işle ilgili bir bahane bulunmaktadır. Toplantı olup olmadığına dair soru sorma bahanesi kullanılmaktadır. Okulda olanlar için sınav var mı gibi bir soru kullanılmaktadır. Bunun yanında özel günler sohbet için en uygun bahane olmaktadır. Kandil mesajı, bayram veya yılbaşı mesajları da iletişim kurmak için kullanılmaktadır. Karşıdaki kişinin doğum günü ise bu sebeple mesaj atma olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Bazende sadece kısa ve öz şekilde bir merhaba demek sohbetin açılması için en doğru sözdür.

 Hoşlandığı Kişiye Mesaj İçin Bahaneler Nelerdir?

Hoşlandığı Kişiye Mesaj İçin Bahaneler Nelerdir

Hoşlandığı kişiyle muhabbet etmek için bir neden arayanlar çoğu kez bahanelere sığınmaktadır. Doğrudan karşıdaki kişiye hoşlandığını söylediğinde yanlış anlaşılma durumu olabilmektedir. Ayrıca reddedilme olasılığı olduğu için önce arkadaş olarak bahanelerle mesaj atmak en doğrusu olmaktadır. Karşı cins böyle durumlarda mesaja hemen cevap verir ve arkadaşça sohbetler başlar. Eğer whatsapptan mesaj atılacaksa whatsappta resim çekilen mekanla ilgili bir bahane kullanılabilir.

Resimdeki kişi dış görünüşü ile ilgili değişiklik yaptıysa merak edilmiş gibi yapılarak sorulmaktadır. Bunun dışında eğer ortak bir hobi varsa bununla ilgili bir şey sorma bahanesi kullanılabilir. Eğer karşıdaki kişinin morali bozuksa veya sorunları varsa merak edip ilgilenme yolu kullanılarak mesaj atmak doğru bir yöntem olmaktadır. Karşı cinsten olan kişinin tuttuğu tamım şampiyon olduysa bunu bahane etmekte mümkündür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
11 Paylaşım, 56 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
33
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
21
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
17
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
103
Yok Artık
Korktum Korktum
91
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
94
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
75
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
43
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı