Karşı Cinsle Tanışma Yöntemleri


39
9 Paylaşım, 39 Beğeni

Birinden hoşlanmak yaşanılan en güzel duygulardandır. Ancak; bu duygu, tanınmayan birine hissedildiğinde iş biraz zorlaşır. Hoşlanılan kişiye, ulaşmak ve onunla iletişim kurmak en zorudur. Tanışmak kelimesi kulağa basit gelse de çoğu zaman uygulama da o kadar değildir. Özellikle bazıları için tanışmak işin en zor kısmıdır. Bu noktada; kişinin izlemesi gereken yöntemler önem kazanır. Yöntemler bilindikten sonra karşı cinsle tanışmanın ne kadar kolay olduğu görülüyor Yöntemler, her zaman etkilidir. Karşı cinsle tanışma konusunda neler yapılabilir ya da hangi yöntemler etkilidir? Sorularının cevapları sizler için derlendi.

İnternet Üzerinden Tanışmak

İnternet Üzerinden Tanışmak

Günümüzde iletişimin en kolay yolu internettir. İnternet üzerinde istenilen herkesle rahat bir şekilde iletişim kurmak mümkün. Artık; akıllı telefonlar sayesinde her an irtibat kurulabiliyor. Adı soyadı bilinen karşı cinsi internetten bulmak oldukça kolay. İnternet üzerinden kolayca tanışılıp güzel ilişki, aşk ve birlikteliklere yelken açılabilir. Özellikle utangaç, sıkılgan ve reddedilme korkusu taşıyanlar için internet kurtarıcıdır. Elbette, heyecanlı kişiler için de internette tanışmak çok daha rahattır. Zira, ilk sohbet internette yapıldıktan sonra yüz yüze gelmek çoğu insanın tercihi. Tanışma internet üzerinden çok daha akıcı ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Sosyal Ortamda Tanışmak

Sosyal Ortamda Tanışmak

En iyi tanışma yöntemlerinden biri de sosyal ortamlardır. Sosyal ortamlar, yeni arkadaşlıklar ve tanışmalar en ideal ortamlardır. Müzik, dil, dans ya da hobi kursları, okul, dershane ya da iş ortamları tanışmalar için uygun zemini oluşturur. İnsanlar bu ortamlarda sürekli birbirlerini görürler. Bu göz aşinalığı insanları farkında olmadan birbirine yakınlaştırır. Bunun yanı sıra; aynı ortamda bulunmak kişilerin ortak paydada buluşması gibidir. Burada, hoşlanılan karşı cinsle tanışmak için bir çok bahane kolaylıkla bulunur. Sosyal ortamlarda çok zaman geçirilmesi de tanışmalar için bir avantajdır.

Sosyal Ortam Dışında Tanışmak

Sosyal Ortam Dışında Tanışmak

Sosyal ortam dışında tanışmak da bir yöntem. Hoşlanılan kişinin, gün içindeki aktivitelerinden haberdar olarak o aktivitelere dahil olunabilir. Söz gelimi; karşı cins sinemayı çok seviyorsa sinema bir seçenek olabilir. Kütüphane, tiyatro ya da aynı otobüs durağı bile olabilir. Sürekli aynı yerlerde tesadüf gibi karşılaşmak kişiyle tanışmak için mükemmel bir fırsat.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

39
9 Paylaşım, 39 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
31
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
20
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
14
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
101
Yok Artık
Korktum Korktum
90
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
80
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
70
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
40
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı