Kolay Yoldan Sevgili Bulmak | Tinder Uygulaması


51
10 Paylaşım, 51 Beğeni

Sosyal medyanın gelişim ve değişim göstermesi ile birlikte hayatımızda edindiği yer şüphesiz ki artmıştır. Hangi yaş grubundan ve hangi cinsten olunursa olunsun, toplumun her kesimi tarafından sosyal medya epey önemli sayılacak düzeyde kullanılmaktadır. Sosyal medyayı eğer ki tek bir şekilde özetleyecek olsaydık, bu kelime şüphesiz ki “Kişiler arası etkileşimler dünyası” olurdu demek mümkündür.

Erişim kolaylığıyla binlerce kişiyle çok hızlı bir şekilde iletişim kurabilmeyi sağlamanın en güzel yolu sosyal medyayı ve uygulamaları etkin kullanmak olacaktır. Sosyal medyayı, günümüzde bu derece önemli yapan ve sosyal medyayı hayatımızda bu derecede var eden ve güçlendiren yegane şey şüphesiz ki etkileşimdir.

Etkileşim sağlamak ve kişiler arası iletişim kurmak için en güzel araç sosyal medyadır denilebilir. Sosyal medyada kullanılan bazı uygulamalar, etkileşim kurma amacına aracılık ederek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu uygulamalardan birinin de tinder olduğu söylenebilir.

Tinder Adlı Uygulamanın Gelişimi

 Tinder Adlı Uygulamanın Gelişimi

Tinder adlı uygulama, özellikle de sosyal medyanın gelişmesi ve hayatımızın bu denli içerisinde olması sürecinde son dönemlerde epey popüler bir hale gelmiş uygulamalar arasında sayılmaktadır. Uygulama, bugüne kadar yaklaşık olarak otuz milyardan fazla insanın eşleşme sağladığı ve yeni insanlarla tanışmak isteyenler için dünyanın en popüler uygulaması olarak literatürde karşılığını bulmaktadır.

Tinder adlı bu uygulamaya, sevgili bulma , yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevreyi genişletmek, seyahat edilen yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak veya hayatı daha keyifli yaşamak için kullanan birey sayısı oldukça fazladır. Kişiler, ilgilerini çeken profilleri inceler, eşleşmeleri ile online sohbet eder ve sonra da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluşarak yepyeni bir deneyim yaşar demek mümkündür.

Tinder Uygulaması Hakkında

Tinder Uygulaması Hakkında

Tinder adlı uygulamada, kişiler birbirlerinin profillerini inceleyebilir ve böylece de beğenilen profiller ile iletişim kurma imkanı sağlanabilir diyebiliriz. Uygulama, özellikle lokasyonunuza göre yakinlarinizdaki kızlari veya erkekleri gösteren popüler bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlanan eşleşmelere her iki tarafın da olumlu yanıt vermesi ile kişiler etkileşim sağlar, konuşmaya başlar ve sevgili olma noktasında ilk adımlar böylece atılmış olur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
10 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
90
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
80
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
71
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
60
Yok Artık
Korktum Korktum
51
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
40
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
31
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
101
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı