Kötü şeyler boşuna olmaz | Netflix Dizisi Chambers


57

İnternet üzerinden yayın yapan ve pek çok hayranı olan Netflix platformu 2018 yılında doğaüstü bir diziyi izleyenlerle buluşturdu. Oscar ödüllü olan Stephen Gaghan’nın yönetmenlik koltuğunda oturduğu dizi ilk sezonunu tamamladı.

Chambers Dizisinin Konusu

Chambers Dizisinin Konusu

Chambers, doğaüstü konularıyla oldukça ilgi çekici konuları ele alıyor. Yapım, kalp krizi geçiren ve nakil olduktan sonra hayata döndürülen genç kadının hikâyesini ele alıyor. Karakter, nakil için bir kişinin kalbini alıyor. Kalbini aldığı kişinin ölümünü aralamak için çalışmalara başlıyor. Ancak kızımız, kalbini aldığı kişinin özelliklerini de almaya başlayacak. Nakil olan kadın zaman geçtikçe farklı durumlarla karşılaşmaya başlayacak. Ancak donörün neden öldüğünü tam olarak çözen kadın, hayal bile edemediği korkunç kabusların içerisine sürüklenecek. Korku filmi tadında olacak olan diziyi eminiz ki çok seveceksiniz!

Bir zamanlar Pulp Fiction’da sergilemiş olduğu performanslarla akıllardan silinmeyen ve Oscar adaylığını alan Uma Thurman organ donörünün annesi olarak karşımıza çıkıyor. Organ donörünün babasına ise Scandal’dan tanıdığımız Tony Goldwyn hayat veriyor.

Chambers Dizi Hakkında

Chambers Dizi Hakkında

Chambers dizi hakkında gerekli olan ayrıntları şu şekilde belirtebiliriz:

  • Dizinin Türü: Gizem Dizisi, Amerikan Dizisi, Genlik Dizisi, Korku Temalı Dizi vb.
  • Dizinin Oyuncuları: Sivan Alyra Rose, Tony Goldwyn, nicholas Galitzine, Sarah Mezzanotte, Griffin Powell – Arcand, Uma Thurman, Lili Kay, Kyanna Simone Simpson, Liliya Scarlett Reid, Marcus LaVoi

Korku filmi tadında olan Chambers dizisini eminiz ki çok seveceksiniz! Dizinin ilk sezonu ise 26 Nisan’da yayınlanacak. Şimdiden Netflix’te yer kapmaya başlayabilirsiniz. Yapılan anlaşmaya göre dizinin ilk 10 bölümü garanti olacak. 10 bölüm halinde izleyici karşısına çıkacak dizinin diğer sezonlar için akıbeti henüz net değil.

Chambers’de Uma Thurman Rüzgârı

Chambers’de Uma Thurman Rüzgârı

Kill Bill’in en önemli oyuncuları arasında olan Uma Thurman, bu yıl karşımıza yepyeni bir Netflix yapımı ile geliyor. Chambers de organ nakli geçiren kızın annesi rolünü üstlenecek olan oyuncu, korku temalı dizisinde çok ses getirecek. Gelecek dönemde de devam etmesi beklenen dizi 26 Nisan’da başlamaya hazırlanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir