Narcos Dizisindeki Miguel Angel Felix Gallardo Kimdir?


57
11 Paylaşım, 57 Beğeni

Netflix firmasının son dönemler içerisinde piyasaya sürdüğü dizeler içerinde en popüler olanlardan biri olan Narcos dizisinin dördüncü sezonu Kasım ayında izleyicileriyle tekrar buluştu. Kolombiyalı ünlü uyuşturucu kaçakçısı olan Pablo Escobar’ ın hayatından esinlenerek çekilen dizide, Kolombiya merkezli olarak yönettiği uyuşturucu kartelleriyle ile birlikte kurduğu uyuşturucu ağı ve bu sayede dünyanın en zengin insanları arasına girmeyi başardığı dönem ele alınmaktadır.

 

 Dizinin Konusu

Dizi 70’li yılların Kolombiya’sında başlamakta ve Pablo Escobar’ ın kaotik hayatını anlatmaktadır. O dönemde Escobar’ ın Kolombiya’daki uyuşturucu kartellerini ele geçirip yönetmesiyle başlayan hikaye, sonrasında dünyadaki pek çok karteli yöneterek dünya uyuşturucu ticaretinin neredeyse %80′ ini ele geçirmesi ve dünyanın en zengin kişileri arasında yer almasını sağlayan müthiş mücadelesini anlatmaktadır.

Pek çok fakire yaptığı sayısız yardım ve hayır severliğinin yanında, neredeyse Kolombiya Devlet Başkanı konumuna gelmesi yanında pek çok kişinin de ölümünden sorumlu tutulan bu kaotik karakterin, acımasız hayatı ve uyuşturucu ile mücadele ekipleri ile verdiği mücadelelerin gerçek hayat hikayeleri ile birlikte izleyicilere sunulmaktadır.

 

 Dördüncü Sezonda Ne olacak?

Dünyaca ünlü dizi ve filim kanalı olan netflix altında yayınlanmakta olan dizinin dördüncü sezonu narcos mexico adı ile karşımıza çıkmaktadır. adından da Anlaşılacağı üzere dördüncü sezon Meksika’ da geçmekte. 1980’li yılları konu alacak yeni sezon içerisinde dizi Guadalajara Kartelini konu alacaktır. Bu sezonda DEA ajanı olarak uyuşturucu ile mücadele ekiplerinin önemli üyesi olan ajan Kiki, Meksika’ ya giderek Guadalajara Karteli’nin lideri olan miguel angel felix gallardo ile görüşecektir.

 

 Miguel Angel Felix Gallardo Kimdir?

1946 yılında Meksika’ da doğdu. Meksika’ da Federal Yargı Polisi üyesi olarak görev yapan, 80′ li yıllarda mesleğinden ayrıldıktan sonra “baba” lakabıyla tanınır. Meksika’ nın ilk uyuşturucu kartelinin kurucusudur.

Bu sezonda karşımıza Guadalajara kartelinin yükselişi ve Miguel Angel Felix Gallardo’ nun hikayesi anlatılacaktır. Pablo Escobar’ ın Meksika’nın dünyaca ünlü ve çok acımasız olan uyuşturucu kartellerinin yönetimini ele alabilmek için yaptığı mücadele, geçen sezonlarda olduğu gibi aynı heyecanda aynı sertlikte ve aynı akıcılıkta devam edecek gibi gözükmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
11 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
50
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
40
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
31
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
21
Yok Artık
Korktum Korktum
10
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
100
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
91
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
64
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı