Netflix ‘in Yeni Suç Dizisi Dirty John


42
9 Paylaşım, 42 Beğeni

Yeni Netflix dizisinin senaryosu, Los Angeles Times ‘ta çalışan muhabir Christopher Goffard ’ın gerçek suç olaylarını kaleme aldığı yazılardan uyarlanarak oluşturuluyor.

Dizinin yapımını Universal Cable Productions, Los Angeles Times Studios ve Atlas Entertainment firmaları üstleniyor. Dizide executive producer olarak ise; Connie Britton, Alexandra Cunningham, Charles Roven, Richard Suckle, Christopher G. Cowen, Mark Herzog ve Chris Argentieri gibi birçok ismi görüyoruz.

Olağan bir kadın- erkek ilişkisinin nasıl kabusa dönüştüğü netflix dizisi dirty john ile ekranlarda gösterilecek.

 Dizinin Konusu

Yeni suç dizinin senaryosu, Alexandra Cunningham tarafından kaleme alınıyor. Cunningham, ”Chance” dizisinin ortak yaratıcısı olarak karşımıza çıkmıştı. Bunun yanında, Christopher Goffard tarafından yazılan makaleler de dizideki yerini alacak.

Dizinin ilk sezonunda yakışıklı, romantik ve karizmatik J. Meehan karakterinin, bekar bir anne olan D. Newell karakterinin yaşamına dahil olması ile meydana gelen olaylar konu alınacak. Meehan ve Newell arasındaki ilişkinin sıradan bir halde devam ederken nasıl bir çıkmaza doğru sürüklendiğini hep beraber izleyip göreceğiz.

 John Meehan Kimdir?

john meehan kimdir

Dijital ortamda tanışan çiftin erkek rolündeki John Meehan karizmatik ve yakışıklı bir mizaca sahip. Debra ‘nın bir mutluluk pınarına adım atmasını sağlayan romantik kişilik Meehan, aynı zamanda bünyesinde barındırdığı çeşitli gizemler ile dikkat çekiyor. Bu gizemler doğrultusunda Debra, Meehan ‘ın sır dolu dünyasında kendini inkar, itiraf ve yaşama bağlanma girdabında bulacak.

Hikayede bu karaktere ünlü oyuncu Eric Bana hayat verecek. İlk defa bir Amerikan dizisinde yer alacak olan Eric Bana; Troy filmindeki Hector ve The Hulk yapımındaki Bruce Banner karakterlerini başarılı bir şekilde oynayarak sinema severler tarafından beğeni toplamıştı.

 Debra Newell Kimdir?

Debra Newell Kimdir

Amerika Birleşik Devletleri ‘nin Kaliforniya eyaletinde yaşamını sürdüren Debra Newell bekar bir annedir. Aynı zamanda başarılı bir tasarımcı olarak çalışan Debra, internetten tanıştığı John adında bir adama aşık olur. Bu tanışmanın ardından kısa bir süre sonra evlenme kararı alan Debra, her geçen gün John hakkında yeni bilgiler öğrenerek onun aslında ne kadar sırlar ile dolu bir adam olduğunu anlayacaktır.

Dizideki Debra karakteri, American Horror Story ‘nin sevilen yıldızı Connie Britton tarafından canlandırılacak. Britton aynı zamanda Nashville ve SMILF gibi yapımlarda yer alarak izleyiciler tarafından beğeniyle izlenmişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

42
9 Paylaşım, 42 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
30
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
20
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
10
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
100
Yok Artık
Korktum Korktum
91
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
80
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
71
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
40
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı