Plates Stüdyosu Nasıl Açılır?


37
9 Paylaşım, 37 Beğeni

Özellikle de zayıflamak ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için Plates sporu oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Bu yüzden de genelde kadınların sıkça tercih etmiş olduğu Plates sporu sayesinde fit bir vücuda sahip olurken aynı zamanda da oldukça sağlıklı bir yaşam sürecini de elde edeceksiniz. Fakat Plates genelde evler de ev hanımları tarafından yapılırken aynı zamanda da Plates stüdyoların da kalabalık bir şekilde yapılması insanları daha fazla spora yöneltmektedir. Bu anlamda da Plates salonların da spor yapmak tercih edilmekte ve hiç ara vermeden düzenli bir şekilde profesyonel eğitmenler tarafından bu sporun icra edilmesi olumlu sonuca ulaştırmaktadır. Adeta Ebru Şallı ile ülkemiz de ün kazanan bu spor özellikle de kadınların oldukça fazla sevdiği yorucu olmayan ama bir o kadar da çok fazla kalori yakan bir spor çeşididir.

Plates stüdyosu kurarak mahallenizde ki kadınlara spor yapma alışkanlığını kazandıracaktır. Aynı zamanda da güzel bir gelir imkânını da oluşturmuş olacaksınız. Plates stüdyosu açmak için öncelikle bu spor ile ilgili belirli bir bilgi birikimine sahip olmanız ve aynı zamanda da halk eğitim gibi merkezler de hocalık sertifikasını almanız gerekmektedir. Bu işlem aslında oldukça kolay bir o kadar da eğlenceli olmaktadır. En yakın halk eğitim merkezlerine ya da akademik spor merkezlerine başvuru yaparak öncelikle Plates ile ilgili bilgileri alacaksınız. Bu eğitim sürecinin tamamlanmasından sonra sizlere bir sertifika verilecektir. Bu sertifika ile de dilediğiniz gibi bir Plates stüdyosu açabilecek ve bu salonu işletme hakkına sahip olacaksınız.

Plates stüdyosu ile ne kadar kazanırım?

Plates stüdyosu ile ne kadar kazanırım
Alacağınız eğitim sertifikasından sonra mahalleniz de bir Plates Stüdyosu açabileceksiniz. Fakat kazanacağınız miktar elbette ki yapacağınız reklam sonrasında kadınların katılımı ile gerçekleşecektir. Plates masrafı çok fazla olmadığı için sadece kiralayacağınız salonun kira bedeli ve aynı zamanda da oranın elektrik, su giderleri ile oluşacaktır. Plates minderi, plates topu, plates ipi gibi her bir kişi için plates takımları satılmaktadır. Ortalama bu takımlar 100 ila 300 TL arasında değişkenlikler göstermektedir. Kaliteli bir plates takımı ise 500 ila 1000 TL arasında değişmektedir. Kısacası orta dereceli bir plates takımı satın alarak salonunuza 30 kişinin geleceğini varsayalım. Size plates takımı ortalama 9 bin TL gibi bir rakama mal olacaktır. Bu rakam da aldığınız plates takımları 30 35 kişinin spor yapmasını sağlayacaktır. Bir müşteriden aylık 200 TL gibi bir rakam alsanız 30 kişi ayda 6 bin TL gelir getirecektir. Yani ortalama ikinci ayda siz sermayenizi tamamen kapatmış ve kara geçmiş olacaksınız.

Plates stüdyosunda başka neler olabilir?

Plates stüdyosunda başka neler olabilir
Plates stüdyosu açtığınız da sadece bu spor dalı değil aynı zamanda da koşu bandı, ağırlık, steps gibi birçok sporlara da yer verebilirsiniz. Fakat sermayenizin kısıtlı olduğunu düşünürsek eğer ve sizler daha makul bir rakama plates stüdyosu kurmak istiyorsanız. En güzel spor şüphesiz ki kadınlar için dans olmaktadır. Plates öncesi ya da sonrası salonunuz da müzik açarak kadınlarla birlikte dans etmeniz ve onları daha da çok hareketlendirmeniz hem zayıflama açısından hem de sağlıklı bir yaşam açısından ideal olmaktadır. Bir plates salonunu sizler 10.000 TL gibi bir rakama oluşturabileceksiniz. Aynı zamanda da onlara müzik eşliğin de dans etmeyi de sunarak eğlenceyi de yaşatacaksınız. Yine bunun yanında herbalife ürünleri gibi anlaşmalı bayii bazında yağ, kalori yakıcı ve tok tutucu birkaç bitkisel ilaçların da satışlarını sunabilir ve bu gelirinizi de arttırmış olabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

37
9 Paylaşım, 37 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
30
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
20
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
10
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
100
Yok Artık
Korktum Korktum
90
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
80
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
70
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
40
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı