Sarışın Kadınları Daha Çekici Gösteren 5 Renk


55
11 Paylaşım, 55 Beğeni

Sarışın Kadınların Çekiciliği

Sarışın kadınlar bulundukları ortamda en çok dikkat çeken kişilerdir. Sarışınlığın doğal bir çekim gücü bulunmaktadır. Yapılan araştırmalarda sarışın kadınların diğer kadınlara oranla çekiciliği oranı %83 ile sarışın kadınların lehine sonuçlanmıştır. Sarışın kadınlarda doğal olan çekiciliği artırmanın ve rekabetsiz kılmanın yolu doğru renk seçiminden geçmektedir. İşte sarışın kadınları daha çekici gösteren 5 renk araştırmamızın sonuçları yazımızın devamında bulabileceksiniz.

 

 1.Kırmızı Renk Tutkunun Sembolü

Kırmızı renkler arasında en ateşli ve en cazibeyi artıran renktir. Bu rengin sarışın bir kadınla birleşmesi bu rengin iddiasını artıracaktır. Kırmızı etek veya pantolon, krem renkli bir üst kombini tamamlayacaktır. Üst giysi giyilecekse kırmızı renkteki bir ceket seçilmelidir. Daha az dikkat çekmek isteyen kişiler kırmızı ayakkabı ile iddialı ama mütevazı görünebilir.

 

  1. Siyah Asaletin Rengi

Siyah asil bir renk olduğu kadar kendine güvenin bir sembolüdür. Sarışın bir kadının alt veya üst giysisinin siyah olması sarışınlığının cazibesini ortaya koyacaktır. Beyaz, pembe ve krem renkli bir tamamlayıcı giysi ile renk uyumu sağlanabilir.

 

  1. Saflığın Rengi Beyaz

Özel günlerde giyilecek beyaz renkli bir elbise sarışın kadını temiz, saf ve alımlı gösterecektir. Beyaz elbise seçilirken mevsim şartlarına, tamamlayıcı renk seçimine dikkat edilmelidir. Beyaz bir etek veya pantolon seçildiğinde uçuk renklere sahip yeşil, eflatun ve bordo bir üst seçilmelidir. Beyaz bir üst seçildiğinde alt giysi koyu tonlarda, çanta ve ayakkabı aynı renkte olmalıdır.

 

  1. Mavi Özgürlüğün Simgesi

Mavi renk sarışın kadınlarda ton geçişini sağlayan en güzel renklerden birisidir. Özellikle üst giysilerde tercih edilmesi çekiciliği bir kat daha artıracaktır. Özellikle kendine güvenin gösterilmesi gereken ortamlar için mavi renk tercih edilmelidir. Alt giyimde de tercih edilmesi veya elbise olarak mavi rengin tercih edilmesi halinde aksesuarlar daha açık renklerde tercihen beyaz veya yeşil tonlarda olması tek düze görünümü kıracaktır.

 

  1. Romantizmin Rengi Pembe

Pembe renk romantizmi çağrıştıran aynı zamanda sarışın kadınlarda kıyafet olarak tercih edildiğinde en güzel kontrast sağlayan renktir. Pembe üst giysilerde tercih edilmeli, koyu renk bir kıyafetle tamamlanmalıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
11 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
10
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
100
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
90
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
80
Yok Artık
Korktum Korktum
70
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
60
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
50
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
20
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı