Spor Yapan Kadınlar Neden Erkeklere Daha Çekici Gelir?


59
11 Paylaşım, 59 Beğeni

Kadınlar ve Spor

Kadınlar her zaman gerek fizik güzelliklerini korumak, gerekse sağlıklarını korumak amacıyla spor salonlarına, spor yapılan yerlere giderek günlük sporlarını yapmaktadır. Düzgün ve fit bir vücuda sahip olmak her kadının en çok istediği şeylerden biridir çünkü kilo fazlalığı hem vücut sağlıklarını hem de ruh sağlıklarını bozar.

Spor yapmak kadını her zaman dinç tutar. Daha hızlı hareket eder ve her şeye daha iyi odaklanır. Hayat kalitesi, eğer bir işte çalışıyorsa iş kalitesi artar. Bir spor dalını kendisine meslek edinmiş ise azmi ve çalışması sebebiyle çok başarılı olabilir. Bu da bir mutluluk kaynağıdır.

 

Kadın Sporcuların Etkileyici Gücü

Kadın sporcular her zaman çok ilgi çekmişlerdir. Özellikle erkek sporu diye tabir edilen ve güç sınırlarının üstünde yer alan boks, güreş ve erkeklerin gözdesi spor olan futbol, basketbol, yelkencilik gibi sporlarla uğraşan kadınlar, erkeklere daha çekici ve cazip gelir. Bir de şampiyonluk elde ederlerse ve çok başarılı olurlarsa bu onları daha da çekici kılmaktadır.

 

Erkeklerin Spor Yapan kadınları Çekici Bulması

Erkekler genel durum itibarıyla düzgün fiziği olan kadınlardan çok daha hoşlanırlar ve ilgilerini her fırsatta belli ederler. Düzenli spor yapan kadın her zaman pozitiftir ve pozitif kadınlar erkekleri her zaman çok etkiler. Bu kadınların hayatları hep yolundadır, düzensizliğe tahammülleri yoktur, mükemmeliyetçidir ve aşırı planlı olurlar çünkü spor disiplini öğretir ve bu erkeğin hayatına da yansır. Spor yapan kadın her zaman cesurdur. Asla korkak, üşengeç değildir. Cesur kadın erkekleri kendine çeker.

Kendi işlerini kendileri görmeyi bildiklerinden ve anlayış açıları farklı olduğundan hayatlarındaki erkeği yormazlar. Çok anlayışlı olurlar. Çünkü spor onları sakinleştirir. Dingin bir ruhları vardır.

Spor yapan kadınlar sosyal açıdan da çok aktiftir. Çevreleri geniştir ve insanlarla sağlam iletişim kurmayı bilirler. Ve her sınıftan her meslekten tanıdıkları olur.

Hayatın her anının tadını çıkartmayı bilen kadınlar mutlu kadınlardır ve mutlu kadınlar sadece erkeklerin değil herkesin ilgisini çeker. Sporcu kadınların öz güvenleri de çok yüksektir. Bu da onları çok güzel ve çekici yapar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
11 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güldüm Güldüm
90
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
80
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
70
Beğendim
Yok Artık Yok Artık
60
Yok Artık
Korktum Korktum
50
Korktum
Beğenmedim Beğenmedim
40
Beğenmedim
Hmmm Hmmm
30
Hmmm
Sinirlendim Sinirlendim
100
Sinirlendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı